Apartamento Na Amazonia
Als u in Apartamento Na Amazonia Belém van 55 m^2 verblijft, kunt u Basiliek van Onze Lieve Vrouwe van Nazareth bereiken, gelegen op wandelafstand van ongeveer 25 minuten ervandaan. Dit appartement biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals gratis privéparkeerplaatsen voor autoreizigers.
Fort Presépio ligt op 700 meter verderop en de luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro bevindt zich op 15 km afstand van het 1-slaapkamer appartement. Tot de interessante bezienswaardigheden behoort onder andere Museu do Estado de Pará, gelegen binnen 5 minuten lopen van de 1-badkamer accommodatie.
Apartamento Na Amazonia biedt een terras, evenals comfort zoals airconditioning.
De accommodatie biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen. Gasten zullen genieten van Braziliaanse keuken van Restaurant Point do Acai Veiga, gelegen op wandelafstand van circa 7 minuten. De Avenue 16 de Novembro bushalte is op 300 meter verderop. Apartamento Na Amazonia heeft een terras, dat optimaal comfort garandeert.
- Locale bezienswaardigheiden
- Palacio Lauro Sodre195 km
- Museu do Cirio de Nazare334 km
- Centro Historico de Belem183 km
- Church of Sao Joao Batista167 km
- Para Religious Art Museum371 km
- Praça do Relógio385 km
- Museu Histórico do Estado do Pará192 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Na Amazonia?
De prijs van het boeken van Apartamento Na Amazonia is $194. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Na Amazonia?
Apartamento Na Amazonia heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro van Apartamento Na Amazonia?
Er is een 15-km afstand tussen de luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro en Apartamento Na Amazonia. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Apartamento Na Amazonia?
De dichtstbijzijnde bushalte is Avenue 16 de Novembro en deze bevindt zich binnen 300 meter wandelafstand van Apartamento Na Amazonia. - ❓
Heeft het appartement een keuken?
Ja, het appartement bevat een complete keuken. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 55 vierkante meters.